VEGA Taxi Online

Zdjęcie Novitus Vega Taxi Online z paragonem

Kasa fiskalna Novitus VEGA Taxi Online

Nowa wersja znanej wszystkim kasy fiskalnej VEGA Taxi w nowoczesnej wersji ONLINE. Zachowuje ona wszystkie najlepsze elementy poprzedniego modelu, takie jak wyjątkowa ergonomia i intuicyjna obsługa, a także, spełnia rygorystyczne wymagania techniczne potrzebne do współpracy z Centralnym Repozytorium Kas. Łączność z internetem jest możliwa poprzez wbudowane WiFi oraz opcjonalnie przez moduł Bluetooth lub modem GSM. Co więcej, kasa ta posiada rozbudowane możliwości obsługi płatności elektronicznych bezpośrednio w kasie! VEGA Taxi Online umożliwia ona przyjmowanie płatności BLIK za kurs taksówką, bezpośrednio w kasie. Bez konieczności posiadania terminala płatniczego. Prawdziwa wygoda dla kierowcy, ale też dla pasażera.

Najważniejsze cechy VEGA Taxi Online:

  • Wersja Online współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas.
  • Posiada czytelny, a przede wszystkim nieoślepiający wyświetlacz.
  • Pozwala na przyjmowanie płatności BLIK!
  • Generowanie raportów kliknięciem, na żądanie.
  • Umożliwia drukowanie paragonu bez uruchamiania taksometru – rozwiązanie dedykowane dla kierowców Uber, Bolt oraz Free Now (dowiedz się więcej).
  • Bezpośrednia łączność internetowa WIFI, lub z wykorzystaniem modułu Bluetooth, a także modemu GSM.
  • Kasa fiskalna współpracuje z terminalami płatniczymi!

Współpraca z taksometrami

  • TX E: fiskalny Novitus
  • Cezar2

Drukowanie paragonu z kasy VEGA Taxi Online

Zdjęcie Novitus VEGA Taxi Online

Kasa fiskalna połączona z taksometrem zamontowanym w taksówce, który przesyła dane umożliwiające wydrukowanie paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu kierowca ma możliwość wyboru dodatkowych opcji dotyczących rozliczeń, takich jak udzielenie rabatu za usługę lub wybranie opcji wpisania ustalonej ceny (opcja dedykowana dla kierowców Uber, Bolt, Free Now). W przypadku rezygnacji z kursu istnieje opcja anulowania rozpoczętego paragonu. Po zakończeniu kursu kasa fiskalna automatycznie drukuje paragon, na którym znajdują się informacje o czasach rozpoczęcia i zakończenia kursu, przejechanej odległości, numerze bocznym taksówki, ewentualnym rabacie oraz opłacie za kurs z podziałem na poszczególne taryfy, oraz ilość jednostek taryfowych. Dodatkowo możliwe jest zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe, takie jak zamówienie taksówki lub wniesienie bagażu i inna pomoc pasażerowi.

Płatności elektroniczne

VEGA Taxi Online obsługuje wiele różnych form płatności elektronicznych. Możliwe jest przyjmowanie płatności kartą płatniczą poprzez rozszerzenie zestawu o terminal płatniczy (rekomendowany jest Ingenico Move 2500). Jeśli jednak zdecydujesz się na samą kasę fiskalną, nadal będziesz mógł przyjmować płatności elektroniczne w formie BLIK bezpośrednio na kasie.

Przydatne linki

Instrukcja obsługi

O produkcie
product image
Nasza ocena
1star1star1star1star1star
Ocena użytkowników
5 based on 4 votes
Firma
Novitus
Model
VEGA Taxi Online
Cena
PLN 1750
Dostępność
Available in Stock