Taksometry Warszawa

Jako jedni z nielicznych firm z branży bezpośrednio współpracujemy wyłącznie z producentami najlepszych jakościowo oraz cenowo taksometrów dbając o nie od samego początku – od montażu, aż do konserwacji. Bezpośrednia współpraca z producentami pozwala nam osiągać ceny niemożliwe do osiągnięcia przez konkurencję. A zamontowane taksometry służą długo i bezawaryjnie.

W ofercie znajdziesz

Sprawdź i napisz do nas a otrzymasz rabat!

Zapraszamy do Naszego serwisu zajmującego się wyposażaniem taksówek. Instalujemy nowe taksometry, naprawiamy już zamontowane oraz prowadzimy serwis fiskalny. Zapewniamy wszelką obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Zamontujemy taksometr w każdym samochodzie, instalujemy lampy TAXI, znajdujemy impulsy do taksometrów z sieci analogowej oraz gdy trzeba z CAN.

Oferujemy między innymi usługi:

  • odczytu dla urzędu skarbowego,
  • przeniesienie serwisu,
  • montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • fiskalizacja taksometru fiskalnego
  • oraz wiele innych…

Producenci taksometrów z którymi współpracujemy

Logo Euro-Fis

Logo Innova

Novitus logo

Nasi pracownicy są stale doszkalani w zakresie obsługi urządzeń wyżej wymienionych firm zapewniając tym usługi najwyższej jakości.

Działanie zestawu do taxi

Poniżej prezentujemy działanie zestawu do taxi – taksometr Novitus TX06 oraz kasa fiskalna Novitus Vega Taxi. Do tego podłączona tak zwana chorągiewka.

Interesuje Cię cennik lub sklep. A możne chciałbyś się skontaktować z nami?